Jak mít VIDITELNĚ vyhlazenou, rozjasněnou a rozzářenou pleť (i v pokročilém věku)?

...a to za pouhé 2 minuty denně, bez plastiky, botoxu a další chemie

 • 1
  Většina žen používá nezdravé kosmetické přípravky
  A tím si nevědomě svou pleť pomalu poškozuje a urychluje její stárnutí a degradaci.
 • 2
  Můžete se zbavit vrásek, akné, povislého obličeje, kruhů pod očima a dalších známek stárnutí
  Moje klientky se zbavují těchto neduhů a projevů stárnutí už po 2 týdnech. Tento princip funguje pro 100% žen. A po dlouhodobém užívání mají všechny moje klientky fantastické výsledky.
 • 3
  Zdravou, krásnou a mladou pleť může mít každá žena, i Vy!
  A to bez drahé a časté návštěvy kosmetického salonu nebo plastiky či botoxu či podobných zásahů. I je Vám 50 a více let.

Proč si objednat přístroj ageLOC Boost! ještě dnes?

 • Vaše pleť se bude mít o dost líp. Bude jednoznačně zdravější, krásnější a významně oddálíte příznaky stárnutí. Čím dříve s touto péčí začnete, tím dříve budete mít skvělé výsledky, na které budete hrdá.
 • Ke skvělý výsledkům Vám stačí používat přístroj ageLOC Boost! POUZE 2 minuty denně!
 • Použití přístroje je intuitivní a jednoduché a zvládne to opravdu každý. A velmi brzy (už za 2 týdny) uvidíte, jak se Vaše pleť mění a budete mít ze sebe skvělý pocit, že vypadáte mnohem lépe.

To není všechno. Co dalšího získáte?

4 nástavce pro různá použití

Součástí balíčku přístroje ageLOC Galvanic Spa jsou 4 různé nástavce pro použití na obličej, na oční okolí, na tělo a na vlasy.

Sadu speciálních ageLOC gelů

Ke správné funkci přístroje jsou zapotřebí 2 druhy gelů: čistící a ošetřující. Balení Vám vystačí zhruba na 6 týdnů.

Jasný a jednoduchý návod použití

Součástí je i videonávod, jak přístroj správně používat.

Podporu v péči o Vaší pleť

Vždy budete mít mojí bezplatnou podporu, abyste měla ty nejlepší výsledky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Speciální gel na vrásky

Dostanete i speciální ošetřující gel na uzdravení vrásek - Tru Face Line Corrector, který funguje skvěle s nástavcem na oční okolí.

Hydratační roztok s kys. hyaluronovou

Vaše pleť bude díky NaPCA moisture míst plně hydratovaná a přístroj díky tomu bude fungovat ještě lépe.

Proč je nezdravá péče o pleť strašákem pro každou ženu?

 • Běžná péče o pleť je nezdravá, i když používáte přírodní kosmetiku. Je to proto, že nedochází k opravdu hloubkovému pročištění pleti. Aby byla pleť opravdu zdravá, je potřeba ji vyčistit až do 2. vrstvy kůže - do škáry. Toto dokáže jenom ageLOC Galvanic Spa společně s čistícím gelem.
 • Nezdravá a nedostatečná péče o pleť vede k tomu, že předčasně stárneme. Vrásky se prohlubují, protože nedostávají správnou výživu z 2.vrstvy kůže, tak jak to dělá ageLOC Galvanic Spa spolu s ošetřujícím gelem.
 • Většina žen nemá pod kontrolou své stárnutí a věří a žije mýtus, že stárnutí je nevyhnutelné. Vylepšení pleti pak většinu žen stojí mnohem více peněz a času a žádné z běžných a známých ošetření není tak komplexní a hloubkové.

Jak mi ageLOC Boost! změnil život?

Výsledky, které mluví za vše

(klikněte na fotku pro její zvětšení)

Co říkají zákaznice, které to už vyzkoušely?

Moje zkušenost s Galvanikem na obličej je opravdu skvělá.  Nikdy bych nevěřila, že se s mým obličejem můžou dít takové změny. Dlouhodobě jsem trpěla na akné, a díky mé drastické péči o pleť se mi udělaly jizvy a kůži jsem měla povislejší, než bych na svůj věk měla mít.  Galvanický přístroj mi opravdu jizvy zahladil, vyléčil a kůže se mi krásně zvedá. Pleť je vyživená, hydratovaná a má co potřebuje. Mimo jiné mi vyřešil drobné vrásky na čele.  Jsem nadšená uživatelka a nedala bych ho z ruky. Každé ženě dopřeje to, co potřebuje. ❤ Gabriela Sitkova
Gabriela Sittková
Jani, krásný den, chtěla jsem moc poděkovat za doporučení galvaniku. Nikdy bych nevěřila, jak jednoduché je opečovávat se luxusní wellness péči v pohodlí domova.
Současně moje pleť je na pohled zářivější, jasnější vypadá mladší. A za co jsem nejvíc ráda, mizí mé nosoretní rýhy, celkově se mi pozvedly kontury pleti a mizíkují se mi vrásky na čele a vějířky u očí.
Galvanic se stal skvělým pomocníkem i pro ostatní členy domácnosti přítel používá na bolest svalů i na opary.  Děkuji a věřím, že mnoho dalších žen si stejně jako já dovolí pečovat o sebe s láskou a úžasnými technologiemi 🙏
Jana Václavíková
Jani, galvanic na obličej používám 3 měsíce dvakrát týdně. Koupila jsem si ho, protože jsem řešila vrásky hlavně v oblasti čela a trápily mě póry. Dost jsem trpěla i na akné, takže jsem chtěla vyzmizíkovat jizvy. Pleť je úplně v jiné kondici, krásně zdravá, bez jizev. Póry určitě menší a vrásky už nemám tak hluboké. Jsem nadšená
Barbora Nerušilová
Jmenuji se Michala a je mi 41, co se mé tváře týče, zlomová byla čtyřicítka, za ten poslední rok jsem zaregistrovala výrazný pokles kontury tváří a to je to , co mě začalo trápit. Hledala jsem něco, co mi s tímto poklesem pomůže až jsem narazila na Galvanic Spa. Již po několika použití jsem zaznamenala změnu, která se opravdu projevila ve zpevnění kontur tváře a ve výrazné plnosti pokožky. Jsem nadšená výsledkem a těším se, jaký bude po několika měsících či letech.

Michaela Vévodová
Ahoj Janka. Som nadšená z galvanku, moc ďakujem, že si mi ho doporučila. 👍 Používam ho od júna a všade, kam zavítam, počujem otázku - ty si omladla? Cítim uvoľnenie v tvári, zdvihli sa mi očné viečka a rada chodím bez mejkapu. Akoby som sa vrátila v čase. Takže ďakujem za tento nový prínos do života a nadšený je aj môj muž Naviac som si nástavcom na telo vyrysovala brucho a galvanizujem aj zaseknutý nerv v oblasti lopatiek. Okamžitá úľava!
Katarina Krajčovičová
Galvanik Spa používám 8 měsíců 2 x týdně. Stále jsem si říkala, že nevidím žádný výsledek. Nedávno jsem narazila na fotografii 2 roky starou a již jsem mohla srovnávat.....kontury obličeje jsou nyní pozvednuté, horní víčka jsou daleko pevnější, už se mi neobtiskuje řasenka. Doporučuji všem ženám dopřát si tuto péči.
Irena Pavlovcová

Objednejte si sadu pro domácí ošetřování pleti s ageLOC Galvanic Spa ještě dnes
za 9016 Kč

Pokud objednáte ještě dnes z této stránky, získáváte přístroj ageLOC Galvanic Spa, a ještě navíc:

 • 4 různé nástavce pro použití na obličej, na oční okolí, na tělo a na vlasy.
 • Sadu speciálních ageLOC gelů ke správné funkci přístroje - 2 druhy gelů: čistící a ošetřující.
 • Vždy budete mít mojí bezplatnou podporu, abyste měla ty nejlepší výsledky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.
 • Speciální gel na hlubší vrásky - Tru Face Line Corrector, který funguje skvěle s nástavcem na oční okolí.
 • Hydratační roztok s kys. hyaluronovou - díky NaPCA moisture míst bude Vaše pleť plně hydratována
 • Jasný a jednoduchý videonávod použití, jak přístroj správně používat.
„Pomáhám obyčejným ženám cítit se neobyčejně...a tím měnit samu sebe a svůj život.“
Jana Němečkováporadkyně v oblasti osobní péče pro ženy