Jak se zbavit celulitidy a podkožního tuku BEZ cvičení a změny stravy

za 15 minut týdně?

 • 1
  Většina žen uvěřila mýtu, že se celulitidy a podkožního tuku nelze zbavit
  Běžně známá a dostupná "léčba" celulitidy skutečně "pomerančovou kůži" odstranit nedokáže. Většina lidí mylně tomuto faktu věří, že žádné lokální prostředky celulitidu neodstraní. Podobně to platí i v případě odstraňování podkožního tuku a povislé kůže, totiž že žádné neinvazivní metody nenesou úspěchy a dlouhodobé výsledky.
 • 2
  Můžete se významně zbavit celulitidy, povislé kůže, stryjí, podkožního tuku, křečových žil, metliček a celkově nezdravé kůže
  Moje klientky se zbavují těchto neduhů a projevů stárnutí už po 2 týdnech. Tento princip funguje pro 100% žen. A po dlouhodobém užívání mají všechny moje klientky fantastické výsledky. Konkrétní výsledky najdete ZDE.
 • 3
  Zavčasu neléčená celulitida vede k nevratným degenerativním změnám podkožní tkáně a poškození zdraví
  To je bohužel lékařský fakt, na který je potřeba pamatovat. Naštěstí i vážnější formy celulitidy lze výrazně zmírnit. A nemusíte naběhat desítky kilometrů denně. Pokud svou celulitidu neřešíte, stává se časovanou bombou poškozené kůže a nefunkční lymfy.

Proč si objednat přístroj ageLOC Galvanic Body ještě dnes?

 • Vaše kůže se bude mít o dost líp. Bude jednoznačně zdravější, krásnější a významně oddálíte příznaky stárnutí. Přístroj Vám pomůže konturovat Vaší postavu, začne uzdravovat Váš lymfatický systém. Čím dříve s touto péčí začnete, tím dříve budete mít skvělé výsledky, na které budete hrdá.
 • Ke skvělý výsledkům Vám stačí používat přístroj ageLOC Galvanic Body POUZE 15 minut týdně!
 • Použití přístroje je intuitivní a jednoduché a zvládne to opravdu každý. A velmi brzy (už po 1.použití!) uvidíte, jak se Vaše kůže mění a budete mít ze sebe skvělý pocit, že vypadáte mnohem lépe.
 • Začnete mít pevnější kůži, podkožní tuk začne pomalu mizet, žilní stěny se začnou zpevňovat, veškeré jizvy se zjemní a snižuje se též revmatická bolest
 • Nic neriskujete díky 30 denní záruce vrácení peněz.

Nákup bez rizika

Nic neriskujete.

Objednejte si dnes přístroj ageLOC Galvanic Body v sadě s gely a pokud během 30 dní nebudete spokojená s výsledky, vrátím Vám celou částku zpět (i kdyby to bylo po 29 dnech a 23 hodinách a 59 minutách).

Jediná podmínka je, že přístroj budete používat dle poskytnutého videonávodu.

To není všechno. Co dalšího získáte?

Sadu speciálních ageLOC gelů

Ke správné funkci přístroje jsou zapotřebí 2 druhy gelů. "Modrý" gel, který rozbourá podkožní tuk a "bílý" gel, který zpevňuje kůži a působí na celulitidu. Balení každého gelu Vám vystačí zhruba na 4 týdny.

Jasný a jednoduchý návod použití

Součástí je i videonávod, jak přístroj správně používat.

Podporu v péči o Vaší pleť

Vždy budete mít mojí bezplatnou podporu, abyste měla ty nejlepší výsledky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

Proč je celulitida a podkožní tuk strašákem pro každou ženu?

 • Většina žen celulitidu neřeší nebo řeší jen s minimálními výsledky. V sázce je zdravý lymfatický systém, což v důsledku významně ovlivňuje celkový zdravotní stav. Nefunkční nebo ucpaná lymfa je zdrojem mnoha sekundárních zdravotních potíží.
 • Ucpaný lymfatický systém je doslova časovanou bombou. Nejde to nijak zjistit, až když začnou "běžné" zdravotní potíže.
 • Podkožní tuk a celulitida hrají klíčovou roli v "ucpání" organismu. Jsou známkou nedostatečné detoxikace těla, což vytváří podhoubí k vážným onemocněním jako je rakovina apod.

Jak mi Galvanic Body změnil život?

Výsledky, které mluví za vše

(klikněte na fotku pro její zvětšení)

Co říkají zákaznice, které to už vyzkoušely?

Jani Galvanik jsem si pořídila, protože se mi nechce cvičit na břišní svaly a je to jedna z partií, kde mám trochu tuk a zkratka jsem si přála to mít lepší. Mimo to mám ráda, jak krásné voní produkty, které se s Galvanikem používají. Je to luxusní péče i skrze hodnotu. Ráda se s Galvanikem vyhlazuji a cítím se dobře. Je to jiná úroveň tvarování těla. Jsem ráda, že jsem tomu řekla ano.
Gabriela Sittková
Jani, děkuji, že jsem si mohla na zkoušku zapůjčit přístroj galvanic body. Byla to úžasná zkušenost moje pokožka byla na dotek hladší, okamžitě prokrvená, pocitově jsem měla dojem, že jsem se zbavila těžkých nohou a podle fotky jsem teda nadšená jediná 10 minutová galvanizace 👏👏👏. Děkuji a počítejte prosím semnou chci si ho pořídit.
Jana Václavíková
Jani, galvanic na obličej používám 3 měsíce dvakrát týdně. Koupila jsem si ho, protože jsem řešila vrásky hlavně v oblasti čela a trápily mě póry. Dost jsem trpěla i na akné, takže jsem chtěla vyzmizíkovat jizvy. Pleť je úplně v jiné kondici, krásně zdravá, bez jizev. Póry určitě menší a vrásky už nemám tak hluboké. Jsem nadšená
Barbora Nerušilová
Jmenuji se Michala a je mi 41, co se mé tváře týče, zlomová byla čtyřicítka, za ten poslední rok jsem zaregistrovala výrazný pokles kontury tváří a to je to , co mě začalo trápit. Hledala jsem něco, co mi s tímto poklesem pomůže až jsem narazila na Galvanic Spa. Již po několika použití jsem zaznamenala změnu, která se opravdu projevila ve zpevnění kontur tváře a ve výrazné plnosti pokožky. Jsem nadšená výsledkem a těším se, jaký bude po několika měsících či letech.

Michaela Vévodová
Ahoj Janka. Som nadšená z galvanku, moc ďakujem, že si mi ho doporučila. 👍 Používam ho od júna a všade, kam zavítam, počujem otázku - ty si omladla? Cítim uvoľnenie v tvári, zdvihli sa mi očné viečka a rada chodím bez mejkapu. Akoby som sa vrátila v čase. Takže ďakujem za tento nový prínos do života a nadšený je aj môj muž Naviac som si nástavcom na telo vyrysovala brucho a galvanizujem aj zaseknutý nerv v oblasti lopatiek. Okamžitá úľava!
Katarina Krajčovičová
Miluji tuto technologii, která mi umožnila rozproudit lymfatický systém kdykoliv a z domova. Už žádné docházení na terapie, obzvlášť v této covidove době
Irena Pavlovcová

Objednejte si sadu pro domácí ošetřování kůže ageLOC Galvanic Body Trio ještě dnes
za 10 014 Kč

Pokud objednáte ještě dnes z této stránky, získáváte přístroj ageLOC Galvanic Body rio, a ještě navíc:

 • Sadu speciálních ageLOC gelů ke správné funkci přístroje - 2 druhy gelů: "na podkožní tuk" a na ošetření celulitidy a zpevnění kůže.
 • Vždy budete mít mojí bezplatnou podporu, abyste měla ty nejlepší výsledky. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.
 • Jasný a jednoduchý videonávod použití, jak přístroj správně používat.
„Pomáhám obyčejným ženám cítit se neobyčejně...a tím měnit samu sebe a svůj život.“
Jana Němečkováporadkyně v oblasti osobní péče pro ženy