Galvanic Spa: nadčasový, inteligentní galvanický balíček
pro špičkovou domácí péči o pleť

Objednáním balíčku Galvanic Spa si dáváte celoživotní dárek pro nadčasovou péči s využitím galvanického proudu a revolučních anti-agingových složek.

Díky přístroji Galvanic Spa spolu s 8 bonusy zdarma získáte špičkový nástroj profesionálů pro časově nenáročnou domácí péči o Vaší pleť.

Přístroj stačí používat 10 minut týdně k tomu, abyste se už během 2 týdnů mohla těšit ze skvělých výsledků Vaší zdravější, krásnější a mladší pleti.

Nabídka vyprší za

Zaplacené objednávky doručujeme od 5 do 10 pracovních dní.
Poštovné máte ZDARMA.

Zákaznická podpora

Objednávkový formulář

"Nikdy bych nevěřila, jak jednoduché je opečovávat se luxusní wellness péči v pohodlí domova. Současně moje pleť je na pohled zářivější, jasnější vypadá mladší."

Jani, krásný den, chtěla jsem moc poděkovat za doporučení galvaniku. Nikdy bych nevěřila, jak jednoduché je opečovávat se luxusní wellness péči v pohodlí domova. Současně moje pleť je na pohled zářivější, jasnější vypadá mladší. A za co jsem nejvíc ráda, mizí mé nosoretní rýhy, celkově se mi pozvedly kontury pleti a mizíkují se mi vrásky na čele a vějířky u očí. Galvanic se stal skvělým pomocníkem i pro ostatní členy domácnosti přítel používá na bolest svalů i na opary.  Děkuji a věřím, že mnoho dalších žen si stejně jako já dovolí pečovat o sebe s láskou a úžasnými technologiemi 🙏
Jana Václavíková
"Galvanic Spa udělal doslava zázrak s mou pletí. I když jsem vždy dbala na péči o pleť a používala kvalitní kosmetiku,"

Dobrý den p. Jano, moc děkuji za Vaši nabídku technologií, které jsem začala používat. Především bych chtěla napsat, že Galvanic Spa udělal doslava zázrak s mou pletí. I když jsem vždy dbala na péči o pleť a používala kvalitní kosmetiku, nikdy nebyl takový efekt jako teď. Galvanic Spa mi krásně vyrovnal vrásky a také jsem se zbavila rozšířených pórů, nemluvě o žilkách ve tváři. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně spokojených žen.
Irena Pavlovcová
Mockrát děkuji za Galvanic Spa Jani, jsem z něj nadšená a investice už ani trochu nelituju. Plať je čím dál krásnější a zdravější. Taky proto mě péče o sebe konečně baví. Navíc ji opravdu využíváme opravdu i při bolestech pohybového aparátu, takže mám lepší pocit, že jsem investovala vlastně do pomocníka pro celou rodinu. Ještě jednou děkuji za pomoc s výběrem a rychlou domluvu i doručení.
Michaela Palátová
"Pleť je úplně v jiné kondici, krásně zdravá, bez jizev. Póry určitě menší a vrásky už nemám tak hluboké. Jsem nadšená."

Jani, Galvanic Spa na obličej používám 3 měsíce dvakrát týdně. Koupila jsem si ho, protože jsem řešila vrásky hlavně v oblsti čela a trápily mě póry. Dost jsem trpěla i na akné, takže jsem chtěla vyzmizíkovat jizvy. Pleť je úplně v jiné kondici, krásně zdravá, bez jizev. Póry určitě menší a vrásky už nemám tak hluboké. Jsem nadšená.
Barbora Nerušilová