Obchodní příležitost mezinárodního přesahu

 

Příležitost žít jinak

Žijeme absolutně v bezprecedentní době. Díky Covidu se mnoho věcí nejen ve světě, ale také na poli byznysu a podnikání změnilo. A právě tato doba nám přináší neuvěřitelné příležitosti. Jednu takovou obchodní příležitost bych vám chtěla umožnit, protože moje vlastní zkušenost je opravdu k nezaplacení. 

Všechno ale začíná od toho zda jste se nevzdali svých snů, přání a vizí. Máte tedy představu nebo jasné plány co chcete od svého života, kam kráčíte a jak?

Zamýšleli jste se někdy nad otázkou " Kam vede vaše životní cesta po které teď kráčíte? A kým a kde budete třeba za 5 - 10 let, když budete na této cestě dál pokračovat?

Změní se něco ve váš prospěch co myslíte?

Já jsem spojila své jméno s touto obchodní příležitostí proto, že mi už nestačilo, jak jsem žila. Cítila jsem, že chci od sebe a tím i od života více. Toužila jsem být pánem svého času, mít mnohem víc peněz a pomáhat druhým žít život podle svých přání a vizí. 17 let jsem působila jako terapeutka a častokrát jsem slýchávala vyhořelé ženy mluvit o tom, jak nemají čas na svou rodinu, jak nevidí vyrůstat své děti a jak celý rok šetří na prázdninovou dovolenou, aby si aspoň trochu s rodinou užily relax a radosti. A to už nemluvím ani o jejich soukromém čase čistě na své zájmy, koníčky nebo čas s přáteli.

Tyhle příběhy mě vedly k přemýšlení a rozjímání nad životem. A tady se zrodila myšlenka ukázat těm, kteří o to budou stát, že jde žít jinak. Bylo mi jasné, že bych neměla co předávat, kdybych sama za svůj život nevzala zodpovědnost a nezačala žít jinak. A tak jsem se díky této příležitosti a dalším jiným věcem, které jsem pravidelně praktikovala a měnila ve svých dnech dostala do bodu, kdy jsem se stala tvůrcem svého života. Mám mnoho času na svou rodinu, svého muže, své přátelé, koníčky, sny a podnikání. 

Ráda bych vám představila jednoho vizionáře. Proč vizionáře? Protože právě ON má za cíl být nejzajímavější podnikatelskou příležitostí na této planetě. A to díky tomu, že spojuje nejzajímavější trendy, které pro úspěch v e-commerce potřebujete. Jeden z trendů, který je absolutně zásadní, je že musíte být leader v oblasti technologií, sociálních sítích a komunikaci s lidmi. Možná jste se teď trochu lekli zní to tak odborně, ale nemusíte být vůbec nejisté, protože pokud se rozhodnete dozvědět se víc a říct této obchodní příležitosti ANO na nic nebudete samy. Vezmu vás za ruku a povedu vás od A až po Z vším tak, aby jste se i vy stala tou nejlepší profesionálkou a úspěšnou podnikatelkou.

Jedna z věcí, která teď opravdu udává směr, je neuvěřitelně sexy a nejčastěji diskutovatelná je oblast zdraví, anti-agingu a cílených zdrojů na stárnutí. Firma se kterou jsem spojila své jméno a dala mi neuvěřitelnou obchodní příležitost se v rámci svého projektu zajímají o udržitelnost zdrojů a o šetrnost k naší planetě. Což je jeden z dalších faktů, díky kterému jsem řekla této příležitosti ANO.

Váš život je jen ve vašich rukách

 • Neomezené finanční výdělky
 • Budoucnost o které rozhodujete sami
 • Časovou flexibilitu mezi prací a osobním životem
 • Zažít úspěch, ocenění a uznání od ostatních
 • Být vlastním šéfem
 • Možnost plnit si své sny ať už jsou velké či malé
 • Podnikat bez počátečních investic
 • Být součástí silné, stabilní, rostoucí a úspěšné firmy

Pokud jste se rozhodla skutečně něco ve svém životě změnit, napište mi a já vám pošlu formou krátkého videa více informací.

Pokud se rozhodneš semnou spolupracovat neslibuji ti, že to bude procházka růžovým sadem, ale za to ti můžu slíbit, že to bude stát za to. Připrav se na vlastní přerod. Staneš se jinou ženou. Sebevědomější, zářivější, radostnější, krásnější a svobodnější. 

A to samozřejmě mnohdy může “bolet”, ale věř mi nebudeš na to sama a všechno to zvládneš. Já ti s tím totiž pomůžu. A tak se ptám jsi žena, která chce skutečně převzít zodpovědnost za svůj život? Máš své sny, vize a přání a jsi rozhodnutá je naplnit? Chceš se stát úspěšnou podnikatelkou a je úplně jedno jestli jsi zrovna na MD nebo zaměstnaná. Jsi připravená přijmout tuto obchodní příležitost a začít žít jinak, než žije většina národa? Pokud tvá odpověď je ANO, pak jsi skutečně připravená vydat se na cestu semnou, začít si budovat své podnikání svým osobitým, ženským způsobem a poznat sebe sama v té nejlepší verzi.

Gratuluji ti ženo a těším se na setkání s tebou.

Proč by jste měla začít spolupracovat právě se mnou?

Mám zkušenosti, mám know-how a mám jedinenčý dar vás vést a motivovat, aby jste se i vy staly úspěšnými podnikatelkami.

Díky tomuto svobodnému podnikání můžete být paní svého času, financí a žít život podle svých přání a vizí. Můžete podnikat z místa, které si samy budete určovat v čase, který vám bude vyhovovat.  Začít můžete ihned, a to bez počátečních investic. Stačí se jen rozhodnout a já vám už se vším pomůžu. Vybudovaný byznys se stane vaším majetkem, takže ho lze kdykoliv prodat nebo dědit. Můžete si tvořit i tzv. frenčízu. Stačí vám pracovat konstantně prvních pár let a budovat si pasivní příjem. Pak už podnikání funguje v podstatě „samo“, ať jste u toho nebo ne. A to je skvělá příležitost pro každého, kdo chce žít důstojný život. Tento druh podnikání je vhodný pro ty, kteří chtějí od života víc. Touží se naučit podnikat a jsou rozhodnutí pro změnu. Neustále na sobě pracují a nevzdávají se a to i v případě, že před nimi stojí výzva. Prootže každá výzva je příležitost k růstu a ještě k většímu úspěchu. Pokud si chcete jít za svými sny a věnovat se tomu, co tě baví, napiš mi a já ti ráda vše ukážu a provedu tě přes startovní čáru. Moje podpora, inspirace a vedení budeš mít po celou dobu plně k dispozici tak, jak budeš potřebovat.

Právě jste se rozhodla, že CHCETE od života víc? A už nechcete ztrácet čas? Pokud ano, zarezervujte si konzultaci se mnou ZDARMA.

A co Vás čeká na konzultaci?

 • řekneme si, jaká Vaše tvoje představa
 • podíváme na to, jaké jsou Vaše možnosti (především ty časové, nic víc totiž nepotřebujete)
 • vysvětlím Vám vše, co potřebujete vědět, abyste se mohla rozhodnout, zda chceš být součástí mého týmu a budovat si vlastní on-line podnikání
 • podíváme se na možné finanční ohodnocení a případný kariérní růst
 • zjistíme, kde aktuálně se ve svém životě nacházíte a kam je reálné se posunout a co vybudovat