Naučte se žít v hojnosti

Proč se někteří lidé cítí žít v hojnosti a někteří ne? Co tyto dvě strany dělají jinak? Zamýšleli jste se někdy nad tím?Čím více se ve svém životě zajímám otázkou hojnosti a tím nemám namysli jen tu finanční hojnost zjišťuji, že mnoho lidí zkrátka ještě nedokáže ve své mysli hojnost vytvořit. Co to znamená tvořit ve své mysli hojnost?

👑 Uvědomit si co vše mám je krok číslo jedna.
👑 Když si uvědomím co mám, naučit se být za to vděčný.
👑 Soustředit se na to co mám a ne na to co mi chybí.
👑 Začít více dávat, než-li brát.
👑 Mít otevřené pocity k hojnosti.
👑 Opustit staré vzorce myšlení vůči hojnosti (nemůžu, nemám, nechci, nedokážu, mám málo, nedám, není to pro mě).
👑 Místo frustrace, špatné nálady nebo naštvanosti si zameditujte nebo běžte aspoň na procházku.

Všechny tyto kroky vedou k tomu, abychom se postupně odvážili žít v hojnosti. Je důležité, aby jsem sami sebe iniciovali do hojnosti a to je cesta, kterou musíme podniknout sami v sobě.Je to cesta, která nám ukáže mnoho našich omezení a limitů. A právě tady začíná ta hra 🙂.

To co je důležité nereagovat na tyhle omezení a limity stejným způsobem, jak jsem doposud byli zvyklí, protože to nás zavede smyčkou zpět k tomu co už máme a známe. Ale rozhodně nás to neposunu dál a ani nám to nenabídne něco nového. Tedy naučte se být více vnímaví na to co vám život předkládá za možnosti a jak na ně reagujete.

Je velmi důležité zlomit ty staré návyky a reagovat novým způsobem. A to i v případě, že cítíme nejistotu nebo strach. Pořád lepší reagovat jinak, než stejně. To nás vede k růstu a ne ke stagnaci.Víte, jak můžete začít bezpečným a pomalým způsobem měnit své staré návyky, reakce na dané situace a tím i svůj život?

✍ Začněte si čistit zuby druhou rukou, než doposud.
✍ Místo jogurtu na snídani si dejte kaši.
✍ Jděte do práce jinou cestou, než obvykle.
✍ Během dne zkuste dělat věci jinak, než jste běžně zvyklí.

Je to velmi snadné a je to první krok, jak si osvojit nové zvyky, věci a způsob myšlení. A pak se pusťte do těch zásadnějších věcí ve vašem životě a uvidíte, jak vám to půjde mnohem snadněji. A jak se postupně začne něco ve vás i vašem životě měnit.

Nepřemýšlejte nad tím, běžte a dělejte to. Jen tak se může něco nového zrodit. Jen tak sami sebe začnete postupně přivádět k hojnosti. Skutečná hojnost totiž není o čísle na na našem bankovním účtě, ale o tom kým se stáváme jako lidé. A to se pak odráží číslem na našem bankovním účtě.Dává vám to smysl? Rozumíte tomu koloběhu? Vše souvisí se vším.