Čím a proč si bráníme žít naplno?

Život nám dává nekonečné možnosti, jak být ve spojení s ním, ale i sami se sebou. Život a Vesmír spolu spolupracují, podporují se a jeden bez druhého by nebyli úplní. Oba moc dobře vědí, co dělají a v čí prospěch „hrají“. Tím prospěchem je samotný život a my lidé do této „hry“ rozhodně patříme.

Často si ovšem podvědomě bráníme a mnohdy o tom možná ani nevíme. Ve všem jde jen o nastavení hlavy (mysli). Každý z nás je jednou nahoře a dole. To je přirozený proces všeho. Díky „nerovnováze“ si můžeme uvědomovat hodnoty a hlavně důležitost toho zda budeme ve svém životě tvůrci nebo oběti.

Neříkám, že je to vždy snadné opustit možná i staletí zakořeněné vzorce oběti, které mají své kořeny už u našich předků. Ale rozhodně to jde! A tak se této možnosti nevzdávejme. Pracuji se svými klienty na tomto tématu vždy dlouhodobě a musím říct, že je to vždy krásný proces, který dříve či později vyústí hlubokým osvobozením nejen naší osobnosti, ale především naší duše. A to za to rozhodně stojí!

Když „přetrhneme“ rodový řetězec role oběti a rozhodneme se vědomě vstoupit a přijmout roli tvůrce dostaneme se k přirozenému, vlastnímu prameni nekonečné hojnosti na všech úrovních. A to je potom skutečná JÍZDA životem!

Pokud všechno v tobě volá po změně a nebo možná je to jen zatím slabý hlásek tam někdo v pozadí napiš mi a já tě ráda na této cestě změny podpořím, podržím a pomůžu napojit se na tvůj pramen tvůrce a hojnosti.

„Ponaučení vždy přicházejí, když jsi připraven. Budeš-li dávat pozor na znamení, naučíš se vždy všemu, co potřebuješ k dalšímu kroku.“