Vnitřní oheň

Vnitřní oheň znamená, že žiju, že hořím pro vášeň, že jsem zapálená pro danou věc, podnikání nebo životní cestu celou svou bytostí.

Mnoha lidem vnitřní oheň však chybí. Proč? Potlačili jsem ho v sobě na základě rad, mouder, příběhů, strachů, nejistot a zkušeností druhých. A tak stejně jako jim chybí vnitřní oheň začal chybět i nám.

Vnitřní oheň, nadšení a vášeň je to, co nás udržuje v právě té energii, která nás nenechá ráno moc dlouho povalovat se v posteli. Protože moc dobře ví, že z postele toho moc nevytvoříme ani pro sebe ani pro svět.

Je to energie, která proudí našim tělem, rozdýchává každý naši buňku k dalšímu tvoření a přesněji a přesněji uchopuje náš záměr a vizi do nekonečných možností.

Pokud máme sny a vize za kterými si neúprosně jdeme je potřeba pamatovat na to, že nám zároveň na krk dýchá strach a nejistota. Nemusíme se však těchto kvalit vůbec lekat a už vůbec kvůli nim opustit své sny, naopak můžeme je začít vnímat, jako naše učitele na cestě. Protože právě naše strachy a nejistoty vyprávějí příběh o nás a našem nastavení mysli. A tak, než vezmeme nohy na ramena a zbaběle utečeme, pojďme se jen zastavit, nadechnout a zaposlouchat se do příběhu o sobě sama.

ANO, není to vždy lehký a příjemný poslech, ale za to je pravdivý. Dozvíme se jaké „karty“ držíme v ruce a můžeme se vědomě rozhodnout, zda s těmito „kartami“ dál chceme hrát?

Vždy máme volbu a skrze naší volbu dál budujeme svůj život. Je v tom spravedlnost nemyslíte?

Já jsem se rozhodla hrát pouze s dvorními kartami a esy a vy?

Ne neříkám, že vyměnit původní karty za dvorní bylo jednoduché a ani neříkám, že se to stalo ze dne na den. Musela jsem hodně trénovat, musela jsem dřít, abych pravidla hry pochopila. Musela jsem se rozhodnout stát se „profesionálním, karetním hráčem“ ve své vlastní hře.

Musela jsem pochopit, že s nikým nesoutěžím, že nikoho nechci porazit a nad nikým vyhrát.Musela jsem pochopit, že svět není špatné místo pro život, že svět není ani nebezpečný a že lidi nejsou zlí. Že to vše okolo mě jsou jen kulisy k mé vlastní hře.

Musela jsem přijmout fakt, že karetní hru, kterou hraji, hraji pouze sama se sebou. Jsem hráčem, ale i svým vlastním protihráčem.

A tak jsem začala trénovat ještě více, každý den a dodnes trénuji, protože jsem si vědomá, že jsem stále na začátku. Ale dnes už se mi hraje mnohem lehčeji, jednodušeji a rychleji.

Rozhodla jsem se stát svým vlastním mistrem ve své „karetní hře“, kterou hraji sama se sebou.

Možná to zní bláznivě, mě to však přináší výhry, které nejsou rozhodně zanedbatelné. Každým dnes se stávám lepší verzí sebe sama, každým dne se stávám lepším hráčem ve své vlastní hře, každý den se cítím více svobodněji, lehčeji, radostněji a požehnaná životem.❤️🙏

Mám své vlastní sny a vize, ale také mám jednu vizi a přání, které nepatří pouze mě a mé rodině. Tím přáním je dávat stejnou příležitost ostatním ženám….a tak kolem sebe tvořím kruh žen, které mají také sny a vize, které chtějí od života víc, než jen průměr.

Jsem na sebe hrdá a tím se nijak nechlubím, jen popisuji realitu svého záměru. Je krásné vidět, slyšet a pozorovat ženy, které se ke mě přidaly, jak rostou, září, osvobozují se a vědomě se rozhodují hrát svou vlastní karetní hru s jinými kartami, než původně v rukách měly.

Děkuji vám všem ženy za důvěru, za ty dny, kdy cítíte nejistotu a strach, kdy máte pocit neúspěchu a přesto to nevzdáváte, protože víte.🙏

Těším se na další ženy, které se k nám budou postupně připojovat a tím se bude svět stávat radostnějším místem pro život nás všech. Protože svobodná, rozzářená, sebevědomá žena může svou velikostí a ženskou silou zahrnout, podpořit a podržet své děti, svého muže a další lidi kolem sebe.

A to rozhodně stojí za to!