Co je tou zásadní ingrediencí „úspěchu“?

V životě je důležité to co skutečně vykonáme, tedy naše činy nikoliv naše znalosti.

Úspěch znamená neustálou snahu stávat se lepším člověkem, rozšiřování svého vlastního potenciálu a darů. Je to mnohdy služba druhým skrze své talenty. Nikoliv služba, kde někomu plníme jeho sny a vize. Přemýšlejte nad tím.

Každý den v sobě znovu a znovu aktivuji radost a vděčnost k životu. Nezapomínejte tuto touhu k životu v sobě pěstovat, díky tomu probudíte své nejvyšší sny a skrze svou vnitřní hojnost těmto snům dovolíte stát se vaší realitou.

Naše realita se každý den proměňuje skrze naše sny, myšlenky a činy. Klíč ke šťastnému životu máme všichni k dispozici sami v sobě a díky tomu si můžeme s naší realitou hrát. Můžeme si hrát s různými rolemi sebe sama a přesto nebrát ani jednu z těchto rolí zcela vážně. Jediné co k tomu potřebujeme je ROZHODNUTÍ A ODVAHA. Jak by se vám líbilo nežít život vážně, ale s hravostí a lehkostí?

Proč toho tedy plně nevyužíváme? Nechceme být snad šťastnými tvůrcemi své vlastni reality a života snů? Proč jsme sami sebe přesvědčili o otm, že to není možné? A když ano je to velmi těžké a tohle „privilegium“ mají jen někteří lidé?

Výsledky se dostavují díky činnosti. A tady mnoho lidí neuspěje. Výsledky se totiž dostavují jako důsledek činností a tady je potřebná jak jistě tušíte VYTRVALOST. Naše činnost je určená tím, jak sami se sebou komunikujeme a jak k sobě přistupujeme.

Často se ocitáme v myšlenkové pasti. Máme pocit, že zrovna my si např. úspěch v životě nezasloužíme. Máme mnohdy pocit, že si nezasloužíme žít láskyplné vztahy a ani si nezasloužíme mít skvělé zážitky, cestovat a nebo žít v hojnosti.

A tak na úspěšné a bohaté, šťastné lidi často pohlížíme skrze prsty. Máme pocit, že to, že se mají dobře není jen tak, že své peníze jistě někde nakradli nebo nevydělali čistým způsobem. Místo, abychom se těmito lidmi nechali inspirovat často je zavrhujeme, pomlouváme a hledáme na nich něco špatného, abychom si mohli omluvit “ vlastní neschopnost“. Zní to možná tvrdě, ale přemýšlejte o tom…je v tom moudrost, kterou můžete cítit jen, když se ji otevřete.

Rozdíl však mezi úspěšnými a bohatými lidmi a těmi co často přežívají je, že tito lidé se umí přimět k činům, mají disciplínu a výdrž. Moc dobře totiž vědí, že úspěch a šťastný život se nerodí ze dne na den, ale je to otázka cesty na celý život.

A tady mnoho lidí ztroskotává na svém chtíči, netrpělivosti, rezignaci, když nejsou věci hned tak, jak by si představovali a také na různých překážkách, které jsou velmi důležitým růstovým faktorem na cestě k životu svých snů.

A tak je vždy škoda, když vidím lidi, kteří vstoupí na svou cestu, skrze volání své duše, že skončí dřív, než doopravd yzačnou. Protože nevydrží. Neudrží svůj záměr. Mají pocit, že hlas, který je přivedl na určitou cestu nebyl správný a podlehnou svým myšlenkám, které jim zpochybní dokonale jejich původní záměr.

A tak se vrátím dostarého způsobu myšlení i života. Udělají kompromis sami se sebou a spokojí se s málem a ještě si dokážou nalhat, že je to pro ně lepší, že to bude jednodušší a že je to přesně to co vlastně hledají. Jak bláhové!

Je tedy velmi důležité být si vědom toho, že cokoliv se nám v životě děje, jak žijeme a co prožíváme není něco co se stalo jen tak náhodou, nebo co jsme někde „chytili“, ale co jsem si sami VYTVOŘILI. Vytvořili způsobem myšlení, našich postojů, komunikací sami se sebou, přístupem ke svému tělu.

Zrovna tak, jak je potřeba na nešťastný život vynaložit mnoho úsilí je potřeba i na šťastný život vynaložit mnoho úsilí.

Tak, kterým směrem budete dnes dávat svou pozornost? Já v tom mám jasno.

Pokud ti to dává smysl a chceš se přidat ke mě mám pro tebe velmi zajímavou příležitost, která tě podpoří a bude učit tvořit si svůj život podle svých představ, vizí a snů. Rádi tě podpoříme a předáme naše nejlepší učení.

Už teď, když se rozhoduješ jsi tvůrcem nezapomeň na to.