Co jediné je potřeba ke štěstí

Jednoho dne všichni dojdeme do věku, kdy se náš pohled do zrcadla začne měnit. Ano je to přirozené plynutí života, ale není ho jednoduché přijmout.

Být mladá, krásná, vitální, divoká je část života, kterou si všichni užíváme. Ale co až začne klepat na dveře stáří?

Většina z nás se s tím těžce smiřuje. A není na tom nic zvláštního neboť vrásky v obličeji nám nepřipomínají pouze zkušenosti a život, který jsme žily, ale také smrt.

Díky vědě a darům té nejmocnější a tím je příroda dnes už máme technologie, které umí velmi efektivně pracovat s epigenetikou, DNA i kožními buňkami.

Jedinné co je potřeba udělat je ROZHODNOUT se, ale často nám brání naše mysl…nepotřebuji to, je to drahé, musím šetřit, jiné věci jsou důležitější, nemám se natolik ráda, nefunguje to, raději příjmu své vrásky, atd…..

A tím říkáme stáří ANO! Přestože díky galvaniku na obličej můžeme říct:“Stáří neodmítám tě, jen mi dej ještě pár let. Život se mi líbí a mládí si užívám.”

Jsem opravdu vděčná, že Galvanik na obličej je vědecky podložený, patentovaný přístroj, který umí pracovat s našim stářím a ukázat mu, že o čas navíc opravdu stojíme.🙏❤️

Stárněme s GRÁCIÍ, když můžeme.👌✔️Vidět radost a rozzářené oči starých lidí, kteří nevěří, že si můžou darovat to nejcenější a tím je čas, je nesmírně dojemné.🙏❤️

A co si darujete vy?