A jaký ten váš scénář, který si každý den píšete?

Scénář většiny lidí se kterými se setkávám je, že jsou zaměstnanci. Jejich život tedy vypadá tak, že pracují 40 hodin týdně – většinou od po do pá – 40 let proto, aby v 65-ti letech šli do důchodu, kde jejich příjem klesne na jednu třetinu ze dne na den. Když si s nimi povídám mám mnohdy pocit, že ani nevědí, že by pro ně existovala jiná možnost. Roli zaměstnance přijali tak nějak ze zvyku a z toho, že se možná nikdy před tím v jejich rodině žádný podnikatel nezrodil.

Jak, ale víme je to scénář, který nebývá vždy veselý a nevede vždy ke spokojenému životu a splnění svých vlastních snů. Často se z těchto lidí stávají vyčerpaní, frustrovaní a životem unavení lidí. A to i přesto, že jejich vlastní potenciál a dar je mnohem větší.

Pak je tu další skupina lidí, to jsou ti odvážnější, kteří vezmou rozum do hrsti, začnou nad svým životem přemýšlet a jsou spojeni s touhou žít a mít víc, než jen to co jim zaměstnanecký poměr nabízí. A tak začnou podnikat. (tím prosím vás vůbec neříkám, že být zaměstnancem je něco špatného).

Tito lidé většinou zainvestují nemalé peníze do rozjezdu svého podnikání, většinou na to padnou všechny jejich úspory, nebo se dokonce zadluží, aby vůbec něco mohli vytvořit.Tito odvážnější lidé mají mnohem větší cíle a cítí se více jistí a ukotvení ve svých darech a potenciálu, než lidé co jsou zaměstnaní.

Co kdybych Vám ale řekla, že ještě existuje i jiná možnost? Že ještě existují lidé, kteří ještě více nad vším přemýšlejí, hledají a nacházejí?

Co kdybych vám řekla, že existuje způsob, jak být svým pánem, pánem svého času? Dojít k časové svobodě a nemuset přitom investovat? Nemít přitom žádné náklady, ale mít přitom chytré podnikání, které skýtá velmi kvalitní příjem. Že je pro vás všechno nachystané a stačí se jen rozhodnout!

Kdyby bylo tohle možné, zajímalo by Vás to?

Pokud cítíte to ANO napište mi a já vám ráda řeknu víc. Pokud cítíte NE, pak je to úplně v pořádku.

Každý máme právo volby!