Jak žít jinak?

Pokud chceme žít život jinak, než jsme doposud žily musíme začít dělat jiné volby.

Všechny to víme a stejně to pro nás není tak snadné a už vůbec ne pohodlné! Každý den znovu a znovu padat do těch starých, známých vzorců myšlení, chování a prožívání a neustále se vymlouvat na to, že něco nejde. Známe to všichni. Občas se všechny cítíme být svázané a v pasti.

Ale taky už dávno víme, že nemusíme, že vše je pouze o naší volbě. Máme svobodnou volbu i možnost každý den naservírovanou od života přímo pod nosem. Ráno se s touto volbou budíme a večer usínáme. Využíváme ji však na plno? Jsem schopny si ji vůbec uvědomit? Někdo ANO a někdo ještě možná NE!

Naštěstí dnešní svět nabízí tolik možností, moudrých knih, seminářů, koučů a terapeutů a taky inspirativních lidí, kteří vám se změnou…s tou vaší změnou můžou pomoci.🙏

Co si volíte vy každé ráno, když se vzbudíte?

Hýčkáte si se všema těma výmluva své staré programy a pokračujete dál v roli oběti anebo si volíte KONEC této hry a učíte se víc a víc začít vážit sebe sama, milovat sebe sama a hlavně v sebe věřit?

Už jste dnes udělaly něco pro změnu svého života? Už se vám vaše mysl otevřela natolik, že jste konečně uchopily svoje PROČ? A rozhodly jste se převzít zodpovědnost do vlastních rukou?

Pokud ano, tak vám ze srdce GRATULUJI a pokud ne nezoufejte, každý má své přirozené tempo a svůj správný čas.