Moje vize pracovat z home office

Poslední roky bylo mou vizí pracovat z home office. Z prostého důvodu… jsem žena a patřím do „jeskyně.“ Dalším důvodem byla moje rodina. Máme tři dcery a každodenním odcházením na 8 hod do práce jsem byla ochuzená o nejkrásnější období jejich růst a dospívání. A třetím důvodem bylo, že jsem chtěla mít více prostoru na svůj vlastní život, svoje koníčky, plány, sny a přání.

Pravdou je, že bylo pro mě náročné být 8 hod v práci a příjt domů věnovat se dětem, vařit a uklízet. Často jsem se cítila vyčerpaná, neměla chuť na svůj partnerský vztah ani na své koníčky a kamarádky. Tohle není zdravá cesta pro žádnou ženu. A téměř každá žena dříve či později „vyhoří“, ztratí jiskru a radost ze života.

A tak jsem se jednoho dne rozhodla přestat odcházet a zůstat doma. Vytvořila jsem si doma pohodlné a funkční pracovní prostředí a začala on-line podnikat. Je to velké dobrodružství o vlastní svobodě, ale také zodpovědnosti. Najednou nad vámi nestojí váš šéf a nerozdává úkoly, které musíte splnit co nejlépe, aby jste dostali zaplaceno tak málo, jak on uzná za vhodné. Stala jsem se svým vlastním šéfem a musela se postupně naučit se svým pracovním časem zodpovědně zacházet.

Teď jsou to už 3 roky co pracuji z domu a z různých míst světa. Volba je na mě odkud budu pracovat a kolik času své práci věnuji, protože právě tuhle svobodu home – office poskytuje. Už 3. rok nevstávám na zazvonění budíku, ale na přirozený impuls svého těla. trávím mnoho času se svými dětmi a svým mužem. Mám čas se přes den zastavit, zacvičit si, zameditovat, zatancovat, v klidu najíst nebo jít na procházku.

Můžu svým blízkým vařit jídlo s láskou a dostatečným časem a ne ve shonu a stresu.

Můžu jet na dovolenou a přesto mít přístup ke svým pracovním věcem. Můžu se rozhodovat se kterými lidmi chci spolupracovat a se kterými ne. Což je velký benefit, neboť obklopovat se stejně naladěnými lidmi, kteří mají také své sny a vize je opravdu úžasné a obohacující.

Zkrátka velká vděčnost home – office.🙏🥰 Obzvláště v dnešní době, která je pracovně tak nejistá.

Pokud cítíš, že potřebuješ taky změnu napiš mi. Hledám 3 ženy, kterým chci dát příležitost žít život tak, jak nám ženám je hodné. Z pohodlí domova s blízkostí našich nejbližších, protože jen tak může být žena skutečně naplněná a tvořící pro svět. Ráda ti vše ukážu, vysvětlím a se vším pomůžu. Na nic nebudeš sama…půjdu tu cestu s tebou.Stačí se jen rozhodnout a říct svému životu ANO. ❤️🙏

Pokud tě baví být ženou, pokud tě baví pomáhat lidem, pokud ti dává smysl dávat lidem příležitost, která měnit jejich životy pak se mi ozvi. Čekám právě na tebe.