Nejde to, neumím to, nedokážu to…

Nejde to, neumím to, nejsem na to, nejsem tak dobrá jako ty…tyhle fráze slyším, tak často….a přesto je nikomu moc nevěřím.Každý kdo doopravdy chce – MŮŽE.

Nikdy, nikdo neřekl, že být tvůrcem svého života je jednoduché a že vše co tito lidé mají jim spadlo do klína. Byla to a je makačka. Makačka, která se, ale rozhodně vyplatí, protože dříve či později vám otevře dveře do reality, kterou zkrátka chcete žít. A když ji okusíte věřte mi, že jste potom ochotní i přijmout ty probdělé noci, pády, překážky a osobní krize.Proč? Je to jednoduché, moc dobře už víte, že vše z toho jsou jen maličkosti, které jde „překročit“ a získat něco cenného, velkého a neobyčejného. Vstoupit do role tvůrce své reality může každý, ale ne každému si to podaří. NE, není to nespravedlivé naopak.

Ti, kdo skutečně chtějí mohou vstoupit…ti co jen o tom sní nebo mluví často tento svět minou.A v tom je velká spravedlnost!Je důležité si uvědomit, že….KDYŽ SE TI NEDAŘÍ ŽÍT SVÉ SNY, NEOBVIŇUJ Z TOHO DRUHÉ, ALE ZABER A MAKEJ. Makej a nepřestávej dokud tam nebudeš!Chápu je pohodlnější to vzdát. Je jednodušší někoho obvinit za své neúspěchy než pracovat na tom, abychom se posunuli dál a zase o kus vyrostli. Je snazší vinit život, své rodiče, své prostředí a okolnosti za to, jaký život žiješ, než vzít zodpovědnost za vše ve tvém životě a proměnit to, co ti neslouží za něco co hraje ve tvůj prospěch.A tak si často myslíme, že je pro nás výhodnější najít si něco co bude méně „bolet“. Kde to bude pohodlnější, jednodušší a hlavně RYCHLEJŠÍ.

A to je chvíle, kdy se dobrovolně vzdáváme svých snů, své velikosti a rozhodneme se být menší. Ano, možná na nějaký čas cítíme úlevu, ale později nás znovu začne něco „pudit“. To co je v tuto chvíli důležité a zároveň i náročné je zahodit výmluvy, lenost a naopak začít pracovat den za dnem na svém snu, poslání, životě a realitě tvůrce.Vytrváš-li a projdeš-li potřebnými lekcemi ( ne za trest, ale aby jsi pochopil, aby jsi se zvětšil a byl silnějším) k dosažení nové dovednosti, ocitneš se o kousek blíž svému TVŮRCI.Žádný učený z nebe nespadl a tak pamatuj „JE TO CESTA“ a ta cesta má svou moudrost i čas. Ale, když se nevzdáš dojdeš tam.

Nesrovnávej se s jinými, to tě bude jen brzdit. Každý máme svou cestu, individuální čas a neuvěřitelnou podporu od samotného života. Jen zůstaň v důvěře.Většina z nás tento cíl vzdá příliš brzy. Je to tak naivní, tak dětinské, ale rozumím nejraději bychom chtěli, aby se vše stalo hned. . Jsme mnohdy příliš netrpěliví a lpíme na rychlých výsledcích. A tím si podlamujeme větev na vlastním stromě.POKUD PŘECE JEN SVŮJ SEN NEŽIJEŠ, ALE JDEŠ ZA NÍM, TAK SE TÍM NETRAP. A pamatuj, že jediné co tě může trápit je, když své sny vzdáš. Když uvěříš tomu, že nejsou důležité nebo, že jich nikdy nemůžeš dosáhnout.Když vzdáš své sny, vzdáš se učení na tomto světě, neboť ke tvým snům vede cesta, kterou máš projít a pochopit. Je to krásná hra. ANO! Často nám chybí podpora od nejbližších, od okolí, ale věř mi mít podporu od života je MNOHEM VÍC.

Pokud po něčem toužíš, nevzdávej se svých snů při prvním neúspěchu, při prvním nezdaru. Dokonce ani se nevzdávej při 30 neúspěchu, protože ten, kdo se nevzdá při první ani 30 překážce, ten svůj sen dokáže žít. Ten se stává tvůrce své reality.

A co víc? Přineseš dalším lidem víru, inspiraci a obrovskou motivaci, že když jsi to dokázala ty dokážou to i ostatní.Pokud ti to dává smysl a chceš se semnou vydat na cestu tvůrce napiš mi.

Pokud víš o nějaké ženě, která tohle potřebuje slyšet, přečíst si a uvědomit, pošli jí to. Už tím začneš tvořit…

Těším se na tebe. Je nejvyšší čas vstoupit do své síly a stát se TVŮRKYNÍ tvé reality, nemyslíš?

Budeme spolu plynout v lehkosti, radosti a ženskosti.💃